O nas

Wonderland Tours to biuro podróży dla wymagających, którzy oczekują obsługi na najwyższym poziomie, niepowtarzalnych wrażeń i stuprocentowej satysfakcji.

Jako tour operator od 1995 r. specjalizujemy się w organizowaniu wycieczek objazdowych i wypraw do najodleglejszych zakątków świata, nierzadko „szytych na miarę”, uwzględniających najbardziej indywidualne życzenia naszych klientów. Wśród miłośników „białego szaleństwa” słyniemy z organizowanych przez nas wyjazdów w najpiękniejsze i najbardziej atrakcyjne regiony narciarskie w Europie. Co roku proponujemy również letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, cieszące się ciągle rosnącym zainteresowaniem i zaufaniem rodziców.

Prowadzimy również sprzedaż agencyjną wielu znanych tour operatorów, współpracując tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi organizatorami turystyki krajowej i zagranicznej, posiadającymi gwarancje organizacji turystycznych. Biura, z którymi podpisaliśmy umowy agencyjne, oferują wczasy (apartamenty i hotele) z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem, autokarowe wycieczki objazdowe, a także cieszące się coraz większą popularnością kursy i obozy językowe.

Dzięki wysokiemu standardowi świadczonych przez nas usług, indywidualnemu podejściu i fachowej obsłudze, nasze biuro turystyczne zyskało wielu stałych klientów. Dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie, bo to właśnie ono jest naszą najlepszą wizytówką. Natomiast wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli okazji skorzystać z naszej oferty, serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym biurze przy ul. Zgierskiej 69 (Centrum ABC, II piętro) od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15:00 do 19:00 Wszelkie zapytania prosimy kierować pod nr tel. (0048) 42 631 00 50 lub na adres e-mail: info@wonderlandtours.pl

Biuro posiada :

  • Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych na terenie kraju, krajów europejskich i pozaeuropejskich Marszałka Województwa Łódzkiego poz.Nr 066
  • Gwarancja ubezpieczeniowa Signal Iduna Polska S.A. o numerze M208409 , zgodnie z wymogami Ustawy Turystycznej
  • Biuro figuruje w Centralnej Ewidencji Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod nr 01039
  • Nasi klienci są ubezpieczani w Signal Iduna Polska S.A. (Ogólne Warunki Ubezpieczenia Bezpieczne Podróże)