Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże

Cannes, Monaco, Monte Carlo, Nicea, Antibes, Vence

10 dni

>Wycieczka na Lazurowe Wybrzeże

Zapraszamy Was na niezwykłą przygodę w rozświetlonej słońcem francuskiej Prowansji. Poznamy miejsca i krajobrazy, które dawały natchnienie wielu znakomitym malarzom takim jak: Renoir, Picasso, Matisse i Chagall. Spróbujemy zrozumieć co jest tak fascynującego w świetle, kolorycie i zapachu Prowansji, że od wielu lat była i nadal jest „mekką“ artystów z całej Europy.

A teraz na chwilę zejdźmy na ziemię po garść konkretów:

Zakwaterowanie: Zamieszkamy w rezydencji apartamentowej w Cannes, 50 m do plaży i około 2 km od centrum. Na terenie rezydencji znajdują się dwa baseny i piękny ogród z śródziemnomorską roślinnością. Apartamenty są siedmioosobowe i składają się z: pokoju dziennego z trzema łóżkami, dwuosobowej sypialni i hallu z łóżkiem piętrowym. W każdym apartamencie znajduje się łazienka, WC i aneks kuchenny, wyposażony w elektryczną kuchenkę, lodówkę, zmywarkę, garnki, naczynia i sztućce. Każdy apartament ma balkon lub taras z widokiem na morze lub basen i ogród. W pobliżu rezydencji znajdują się sklepy, targ prowansalski i inne atrakcje.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie, które będziemy przygotowywać w apartamentach wspólnie z opiekunami, głównie z produktów zakupionych w Polsce, wg. jednolitego jadłospisu. W każdym apartamencie będzie znajdował się jeden opiekun.

Przejazd: Komfortowym autokarem wyposażonym w WC, video, barek i klimatyzację. Jedziemy przez Czechy, Austrię i Włochy. Przejazd trwa ok. 28 godzin. W czasie przejazdu będą serwowane gorące kubki XXL Knorra.

Program: Zwiedzanie Cannes, Nicei, Vence, Antibes, Monaco i Monte Carlo. Ponadto pobyt w delfinarium pod Antibes (pokazy delfinów, orek, tunel z rekinami) oraz relaks w ośrodku i na plaży.

Cena: kalkulacja na życzenie klienta obejmuje: przejazd, 7 noclegów, wszystkie wycieczki, wyżywienie, opiekę wychowawców, ubezpieczenie KL i NNW.

Koszty dodatkowe: bilety wstępu, zakupy mleka i bagietek (ok. 30 EUR). Zalecane kieszonkowe 40 EUR.